Wallace Myers Česká republika Menu

Michaela Sekyrková

Michaela je primárně specializovaná na oblast řízení lidských zdrojů, a to díky dokončenému vysokoškolskému studiu v tomto oboru. Její zkušenosti v oblasti náboru pramení z praxe získané během studia. Profesionální přístup při vyhledávání talentů a organizaci výběrových řízení ji činí náležitým členem týmu, který pomáhá dosáhnout cílů v oblasti náboru.

Napište mi Podívejte se na všechny práce Michaela
SDÍLEJ

Elektrotechnik | automotive

PLNÝ
Mladá Boleslav
45 - 50 000 Kč

Jste zkušení v elektrotechnice? Přidejte se do týmu mezinárodní společnosti, která vyrábí klíčové komponenty pro interiéry automobilů.

Náplň práce:

  • pravidelné údržby a opravy elektroinstalací v rámci výrobních zařízení
  • identifikace a odstraňování technických závad
  • montáž a zapojování nových elektrických zařízení a komponentů
  • dodržování bezpečnostních předpisů a norem
  • koordinace činností s ostatními členy týmu

Co Vám nesmí chybět?

  • výuční list elektrotechnického směru
  • platná odborná způsobilost podle NV 194/2022 Sb. § 6 (dřívější vyhláška č. 50)
  • ochota pracovat v nepřetržitém 12 hodinovém směnovém režimu (4 dny práce, 4 dny volno)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • hrubá měsíční mzda dle relevantních zkušeností od 45 000 Kč
  • 13. plat a bonusy za odpracovanou dobu
  • příspěvky na dopravu a penzijní spoření
  • týden dovolené navíc
  • stravenky v hodnotě 120 Kč a další příspěvek na stravování

Zašlete Váš životopis a Michaela Sekyrková Vám pomůže s celým výběrovým řízením od prvního kontaktu až po přijetí na pozici. Kontaktujte ji na telefonním čísle 737 382 778 nebo na e-mailu michaela@wallacemyers.cz

S cílem zachovat plynulost textu je v inzerátu použita tzv. generická maskulina. Takový postup má čistě praktický důvod a nereflektuje žádnou formu genderové diskriminace.

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte se zařazením do databáze našich kandidátů. V budoucnu vás tak můžeme oslovit s podobnou pracovní nabídkou. Pokud nechcete, abychom vaše osobní údaje uchovávali i po skončení tohoto výběrového řízení, dejte nám prosím vědět na e-mail info@wallacemyers.cz. Přečtěte si, jak zpracováváme a chráníme vaše osobní údaje.

KEYWORDS: elektrikar , elektrikář , electro , elektro , práce elektrikář , elektromechanik , servisní technik , odborník na elektroinstalace , specialista na elektro , pracovník v elektrotechnice , elektrotechnika , montáž

POŠLETE NÁM SVÉ CV